Parduoda Namas, Santa Ana, San Jose, Kosta Rika, La Caraña, Río Oro

Parduoda - Cod. 39322

  • Tipologija: Namas
  • Sritis: 460 m²
  • Kambariu skaicius: 4
  • Valstybe: 2

Parduodami modernūs prabangūs namai „Santa Ana“
Parduodami unikalūs modernūs namai Santa Ana Kosta Rikoje. „Bio Domus D.01“ yra šiuolaikiški ir elegantiški ekologiški namai su privačiu baseinu, 4 miegamieji | 4 vonios kambariai | 460 M2 | partijos dydis 1035 M2 | įsikūręs gražioje saugių bendruomenių vietoje, šalia 27-ojo kelio „Piedades“ ir naujausioje komercinėje zonoje („Hinnmart“ ir „Rio Oro Automercado“).

Galimybė dabar parduoti už 695 000 USD! KAINA NUO


PIRMASIS aukštas: didelis ir elegantiškas fojė, 60 m2 atviros erdvės gyvenamajame kambaryje, centrinis choreografinis kiemas su baseinu ir denio zona, moderni italų virtuvė su centrine sala ir dideliu vėdinamu sandėliuku, panoraminis valgomasis, atsiveriantis į sodą ir vidinį kiemą, šeima 25 MQ kambarys (idealiai tinka sporto salėje, žaidimų kambaryje, kine ir pan.), 1 miegamieji, 1 pilnas vonios kambarys su bidė ir dušu, skalbykla, garažas 2 automobiliams, išorinė automobilių stovėjimo aikštelė 4 automobiliams, 700 m2 sodas.

ANTRASIS GRINDIS: 3 dideli pagrindiniai miegamieji, 3 vonios kambariai su bidė ir dušais, 2 didelės panoraminės terasos, drabužinė su drabužiais.

PAGALBOS: Lubos su atviros natūralaus medžio sijomis. Centralizuotas dulkių siurblys Saulės šildytuvas ir vandens paskirstymas naudojant PEX vamzdį Europiniai langai Puikios itališkos durys Automatinės saulės užuolaidos Apsauginės durys Puikios itališkos porceliano grindys Prestižinių itališkų prekės ženklų santechnika.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB